O nas

SFS International Sp. z o.o. to firma z bogatym doświadczeniem oferująca pracę w wielu sektorach w krajach Unii Europejskiej (m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce). Nasi pracownicy doceniają bezpieczeństwo, transparentność oraz wsparcie firmy w pozyskaniu pracy za granicą. Jesteśmy z Wami na każdym etapie zatrudnienia. Nasi specjaliści wspierają Was na każdym kroku rekrutacji, a polscy koordynatorzy w docelowym miejscu pracy.


 

Szczegóły poniżej

 

 

 

 

Sfs INTERNETIONAL tworzą ludzie

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, który został stworzony z myślą o Tobie. Dbamy o dobre relacje zarówno w firmie, jak i z naszymi kandydatami oraz klientami. Wiemy, że firmę tworzą ludzie.

 

pracujemy dla was

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza współpraca przebiegała satysfakcjonująco dla obydwu stron. Wiemy, jak ważna jest transparentność informacji, dlatego robimy wszystko co możliwe, abyś czuł się komfortowo i bezpiecznie pracując z nami.

 

nasze certyfikaty

Wiedza i doświadczenie ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego pogłębiamy ją każdego dnia, także w trakcie specjalistycznych
szkoleń.

 

 

 

współpracują z nami

Zaufało nam wiele renomowanych firm. Dołącz do grona zadowolonych klientów.